Bezplatná konzultácia

Chcem konzultovať svoj projekt

Prečo konzultovať?

Či už rozbiehate start-up alebo potrebujete refrešnúť firmu, ktorá už pôsobí na trhu niekoľko rokov. Alebo ste živnostník či osoba verejného záujmu. V každom prípade môže byť konzultácia s nezávislým a nezainteresovaným odborníkom, prínosom pre váš projekt.

Výhody konzultácie

Čo po konzultácii získate

Ako to prebieha

Po odoslaní formuláru vás budem kontaktovať v priebehu dvoch dní. Dohodneme sa na termíne a forme spoločnej konzultácie. Či už online cez skype, telefonicky alebo osobne v Banskej Bystrici. V prípade väčších projektoch preferujem osobné stretnutie. Prvá konzultácie je bezplatná.

Povedzte mi o svojom projekte viac

Moji klienti

Čo si o spolupráci so mnou myslia moji klienti a kolegovia

5/5
Po dlhšom zvažovaní som sa rozhodol aktívne zapojiť do diania v našom meste a kandidovať na post poslanca mestského zastupiteľstva. Uvítal som vtedy podporu mojej rodiny a priateľov, ktorí sa ma rozhodli v kampani aktívne podporiť. Anka sa vtedy zhostila strategických a komunikačných záležitosti kampane. Jednoducho povedané, pomohla mi dať celej kampani hlavu a pätu. Na základe zadefinovanej cieľovej skupiny voličov vytvorila predvolebné texty, príbeh o mne a upravila môj volebný program tak, aby bol zrozumiteľný. Vo veľmi krátkom čase nasmerovala moju kampaň tým správnym smerom. Zároveň mi bola poradcom pri všetkých podstatných otázkach, ktoré počas kampane vznikli.
Marek Šabo
kandidát na poslanca mestského zastupiteľstva
5/5
S Ankou sme spolupracovali na projektoch v konzultačnej spoločnosti. K práci pristupovala zakaždým s maximálnou zodpovednosťou a precíznosťou. Okrem marketingových aktivít školila aj náš sales tím v komunikačných a prezentačných zručnostiach, čo bolo pre nás veľkým prínosom. Pre zahraničného investora vstupujúceho na slovenský trh, riešila PR stratégiu a zastrešovala mediálne výstupy. Týmito činnosťami výrazne prispela nielen k informovanosti širokej verejnosti o projekte, ale i k rýchlemu získaniu nových zamestnancov. ​
Marianna Dúbravská Simonidesová
expertka na Greenfield/Brownfield projekty

Prevádzkovateľ webu annaweiss.sk

Web annaweiss.sk je prevádzkovaný spoločnosťou nWave s.r.o.

Fakturačné údaje

Kontakty

Bankové spojenie

Perfektné!

Váš záujem o bezplatnú konzultáciu bol úspešne odoslaný! Pozriem sa do svojho kalendára a pošlem vám niekoľko termínov na spoločné telefonické, online alebo osobné stretnutie. Moja správa vám príde najneskôr do 24 hodín.

Chcete sa o mne a o mojich projektoch dozvedieť viac? Sledujte ma na sociálnych sieťach.

Anna, chcem s tebou bezplatne konzultovať svoj projekt...